2.el arabayı sahibinden almak mı vavacars vs’den almak mı

Vavacars, ikinciyeni gibi siteler sanki daha güvenilir gibi ekspertiz raporları oluyor falan, herhalde satışa koyarken bi sürü testten geçiyordur araçlar? İpini koparan sahibindene koybiliyor aracını neticede. Siz hangisini tercih ediyorsunuz ve neden?

Araç plakasını saklamayandan al.

  • hazel  (22.02.22 00:57:06)
vavacarsın sıkı kontrol ve denetim süreçleri var. ayrıca belli bir süre arkasında da duruyor arabanın. ancak niş modeller olmayabiliyor.

  • vital  (22.02.22 01:03:52)
en ucuz genelde vavacarsta oluyor. alınır. ama daha uygun varsa sahibinden de alırdım ben

  • jelly bear  (22.02.22 01:10:21)
ben vava'dan aldım. Alırken sahibinden'deki benzer araçların fiyatına baktım. En ucuzu benim aldığım fiyattan 12 bin lira pahalıydı. Pazarlıkla 10 bin düşse bile vava'nın fiyatına gelmiyordu. Sahibinden'den almak için vava'ya göre en az bi 5-10 bin fiyat avantajı olması lazım. Öteki türlü direkt vava'dan alırım. Eksper derdi yok. Noter derdi yok. Araca 3 ay / 5 bin km mekanik garanti veriyorlar. Kapına kadar da teslim ediliyor. Beğenmezsen 14 günde iade edebiliyorsun. Bu avantajların hiçbiri sahibinden alırken olmuyor. Sahibinden almanın avantajı aracı almadan önce görebiliyorsun ve pazarlık yapabiliyorsun.

Ayrıca ne ilgisi var anlamadım ama vava'da araç plakası gizli değil.
  • himmet dayi  (22.02.22 10:02:58)
araba vava'da ise oradan almak daha mantıklı. daha güvenli ve biraz için rahat oluyor o kadar para verince. ancak model sayısı sınırlı doğal olarak. kafanızda belli bir model vs varsa bulamayabilirsiniz.

  • ilgeru  (22.02.22 10:06:03)
Fiyat farkı çok yoksa kurumsal yerden almak tabi ki mantıklı, ama ben ne olursa olsun eksper yapmadan hiç bir yerden araç teslim almam.

  • John Bloor  (22.02.22 10:30:54)
bende araç alacağım, online vavaya bağlandım. bizim iddaamız en düşük fiyat dedi ki doğru ama fiyatta oynamıyor. aynı araç sahibindende 5 bin daha fazla ama onla pazarlık edibildim. fırsatları bekliyorum.

  • mikahakkinen  (22.02.22 15:00:31)