[]

ayakta çalışma - ayakkabı önerisi

6-7 saat ayakta ders anlatan öğretmen erkek için ayakkabı tavsiyeniz var mıdır? skechers ve under armour koşu ayakkabılarına bakıyorum ama amaç koşmak değil malum, yine de alınır mı rahatlık açısından? kıyafet casual, siyah kot + kazak ya da tişört giyiyor. ondan ciddi görünmesine gerek yok ayakkabının.
 
hangi model bilmiyorum ama koşu için hayvan gibi taban desteği olan ayakkabı almazdım çünkü casual kıyafetlerin altında kötü durur. nike downshifter gibi daha amatör görünümlü koşu ayakkabısı alırdım. kıyafetlerin altına da aynen sneaker gibi durur.


  • malheiros  (14.02.22 09:53:31) 
new balance 990'u çok övüyorlar. bel ağrısına falan iyi geldiği söyleniyor ama fiyatı çok yüksek ve bulmak da zor. geldiği gibi bitiyor. ekşi'deki başlığına da bi bakabilirsiniz.

asics'in ortopaedik ayakakbıları da iyiymiş, onlara da bi bakabilirsiniz.
  • contavolta  (14.02.22 11:21:44) 
Hocam, İstediğin düz tabanlı ayakkabıyı giyip içine Scholl Jel tabanlık koymanı ayrıca en yumuşağından varis çorabı kullanmanı öneririm.


  • oguz altun  (14.02.22 14:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.