[]

Şu kadin kim (lc waikiki reklami)?

Yoksa isimsiz, unlu olmayan biri mi acaba?

Son lc waikiki reklami.


 
O ülkedeki cast ajanslarından bulunmuş biridir.

Lcw yabancı mankenlerle vs çok çalışıyor.

Eskiden genel merkezlerinde çalışıyordum, çekim için gelen mankenler çok güzel oluyordu :(
  • materyalist imam  (07.02.22 00:12:55) 
reklam yayın tarihini tahmini olarak biliyorsan oradan itibaren lcw etiketleyen hesaplara bak. mankenler falan genelde çalıştığıları markaları çekimlerde, yayınlanınca vs tekrar paylaşır etiketler vs.
bu arada harbiden uğruna kurşun atılıp yenilecek mankenlerle çalışıyor tr markaları hele iyi kötü ülke dışında da iş yapıyorlarsa.

  • Efoody  (07.02.22 01:41:45) 
@efoody: youtube'a 2 gun once koymuslar reklami.

Lcw etiketleyen hesaplar derken? Instagram'da mi?
  • ahm1  (07.02.22 02:08:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.