Yarın Kınalıada - Güzel yemek yemelik yer var mı?

Yarın kınalıada'ya gideceğiz (tercim sıram: kınalı > heybeli > büyükada).

Şimdi sezon kapandığı için bir çok restorant, yemekçi kapalı. Güzel, kız arkadaşla başbaşa keyifle yemek yiyeceğim bir yer var mı / açık olur mu?

bir kaç ay önce bile epey sessizdi, şimdi daha ölüdür sanırım. bi kaç ay önce deniz kenarında uygun bir yerde bir şeyler yiyip içmiştik, yine aynısını yapacağız güzel bir yer bulamazsak.

öneriniz varsa kınalı yerine büyükada ya da diğerlerine gidebiliriz ama oraları pek sevmiyorum.

oneri olarak burgazada yasemin restorant cok lezzetlidir calisanlar da cok kibar

  • ala09  (04.02.22 12:38:30)
büyükada da olur.

orada imkanımız daha fazladır sanırım.
yarın kalabalık olmaz dimi? hava güzel olsa da akın akın gitmez insanlar.
  • dahinnotha  (04.02.22 16:17:33)
Ben gecen ay hafta ici gittim ve gayet kalabalikti vapur, araplar genelde ve buyukadaya gidiyorlar. Biz kinalida indik, cogu yer kapaliydi ama sifir beklentiyle gitmistik az yuruyunce adini unuttugum bi yere oturduk deniz kenari, hava da gzldi sansa, aksama dogru da iceri gectik sominesi falan vardi, tatlis bi yer, ne yazik ki adini hatirlayamadim

  • euteamo  (04.02.22 16:49:35)
eğer düğün yoksa, Teos güzel Kınalıada'da

  • hooiken  (04.02.22 16:54:20)
Teos +1

  • jazzabel  (04.02.22 21:33:40)
Hatirlayamafigim isi Teos :-)

  • euteamo  (05.02.22 00:39:30)