Taksi Sorunsalları

Son zamanlarda Taksim'den (mesela Meydan'dan, belki oradaki duraklardan) taksiye binebilmek için ne kadar süre biçersiniz tahmini? Özellikle yakın zamanda gidenlerin yorumu daha iyi olur. (1 saat, 2 saat, başına dert mi arıyosun gibi? :)

Epeydir o tarafa gitmedim, bulunduğum semtte bile bu olaylar ızdırap.

Zaman: Haftasonu akşamüstü.

Teşekkürler

Nereye gideceğine de bağlı; ben cumartesi gece 2de 20 dk uğraştım bulmak için, 10-15 taksi kısa mesafe diye almadı.

Akşamüstü nispeten daha rahat bulursun, en kötü otellerin taksilerine binersin. En kötü ihtimalle 20 dk diye düşünürdüm ben olsam.
  • Bruce  (31.01.22 00:19:40)
Hocam son zamanlarda bitakside bile taksi sıkıntısı yaşadım ama getir uygulaması üzerinden çağırdığımda taksi bulabildim. Sanırım pek bilinmiyor ya da kullanılmıyor diye, bilemiyorum. Aklınızda olsun.

  • ruhen hastayim ben  (31.01.22 00:21:31)
istanbulda taksi bulabilen varsa ip ucu versin, abvermiyor bu ukomenin, bir yerden bir yere gitmek iyice işkence oldu. taksi bulun oyle çıkın en az 1 saat arıyorsunuz çünkü, yoldanda çevrilmiyor artık

  • eja  (31.01.22 13:32:48)