[]

Whatsabi kapatmak

Telefonu tamirciye verirken nasil yapicaz.
Sim karti cikarmak ise yaramiyor
Silince de gruplar vs den cikiliyor.


 
whatsapp yedeklemeyi açarsınız, silseniz dahi yeni telefonda yedekten geleblir. tam emin değilim ama whatsapp'i şifre korulama hale de getirebiliyorsunuz.


  • bazenuyur  (28.01.22 15:43:47) 
Yedeklemeyi açıp senkronize edin, sonra uygulamayı silin.

Herhangi bir cihazda tekrar giriş yapıp sms onayından sonra kurulum devam ederken yedek datayı indirmeyi soracak, izin verin indirsin.

Her şey kaldığı yerden devam eder.

Ama yine de birilerinin daha bilgi vermesini bekleyin, sadece benim bilgimle riske atmayın veriyi.
  • John Bloor  (28.01.22 15:44:28) 
e zaten telefonu sifirlamanizi isterler ya da sifirlanmasini goze almanizi. ona gore bence buluta yedeklerseniz iyi olur. yazilimsal bir sey degilse sifirlamazlar belki ama yine de garanti olsun alin.

whatsapp'a parmak izi/face id korumasi ekleyin diyecegim ama muhtemelen kilitli olmasin isterler ama yine de bakiniz: faq.whatsapp.com

bu arada whatsapp silinince gruplardan cikilmiyor. kesin bilgi. baskalarina uygulamayi sildiginizin bilgisini verme demek olur bu cunku. (yedekli yedeksiz fark etmez)
  • supergirl  (29.01.22 03:09:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.