[]

Yoğurt mayaladım 6 saatten fazla bekletsem bir şey olur mu

Gece uyanmam lazım ama uyanamayacağım, çünkü 1 saat ağzı açık dolapta bekletmem lazım sonra ağzını kapatıp 1 gün daha bekleteceğim. Gece uyanıp 1 saat beklemek istemiyorum.
 
Yoğurt ekşi olur.


  • PhoenixRising  (21.01.22 22:33:08) 
Uyanıp dolaba ağzı açık koyun sabah kalkınca kapatırsınız. Sulanmasın diye yoğurt kapağını hep açık tutanlar bile var problem olmaz.


  • cilekli pasta  (22.01.22 00:49:38) 
Ben hep gece yatarken şu kaplara mayalar, kapaksız olarak fırına koyarım.
Sabah çıkarır kapaklarını kapatır, buzdolabına koyarım.
Şimdiye kadar hiç sulanmadı ve ekşimedi.

www.trendyol.com
  • Mirket  (22.01.22 00:53:04 ~ 01:11:32) 
Yoğurt ekşir. 1 saat dolapta ağzı açık bekletmenize gerek yok. Ben gece ağzı açık dolaba koyarsam sabaha kadar bekletiyorum. Daha güzel katılaşıyor uzun beklerse.


  • curukturpkokusu  (22.01.22 01:43:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.