[]

Acun, hull city'nin hisselerinin hepsini mi almis?

Yuzde 100'unu mu almis, cogunluk hisselerini mi almis? Ne kadar almis, hic bilgi yok.

24 milyon euro verdi diye yaziyor. Bu da az geldi bana.


 
Hull City eski sahibinin inadı yüzünden ucuza gitti. Yok ismini değiştirecem yok bilmem ne yapacam diye diye inat etti ayar etti kendine yapamadı para aktaracam kulübe dedi federasyon engel oldu milletle arası bozuldu takım kötü gitti taraftar maça gitmedi öyle öyle kaosa sürüklendi takım adam da baş edemeyince 100 küsur milyon paund'dan satışa çıkardı ama alan çıkmadı sanırım 20 milyon paund'a Acun'a sattı. Tamamını aldı bu arada.


  • Zaman Tamircisi  (20.01.22 00:35:57 ~ 00:45:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.