Superman gerçek olsaydı

Kendisine "bu bizim tanrımız galiba" deyip tapar mıydık sizce? Teşekkür ederim.

Tapmazdık.Rica ederim.

  • 8832ch78  (18.01.22 11:45:03)
Cinsel yonelimini tartisirdik birkac yuz sene en az

  • floydian  (18.01.22 11:45:36)
Eski çağlarda çok rahat olurdu; zaten yönetenin tanrıdan yetki aldığı ya da direkt tanrı sayıldığı vb. bir sürü kültür var. Bu çağda olsaydı ve tanrı olduğunu iddia etseydi de yine kendisine tapan bir kitle olurdu ama bir kesim de "Bu bir çeşit yabancı yaşam formu" deyip kabul etmezdi.

  • salihdt  (18.01.22 11:52:38)
tapmazdik ama saygi duyardik. adamsin falan derdik. ama reis buna da atar yapardi bence

  • exlibris  (18.01.22 12:03:57)
Superman, anlatıldığı gibi insan duygularına, hislerine sahip bir süpergüç sahibi olsaydı bırak tanrı manrı diye tapmayı, adamı depresyona sokar aklını alırdık. İnsan duyguları boru değil, öyle gözden ışın çıkarmakla başa çıkamazsın depresyonla, sevgi, onaylanma ihtiyacıyla falan. Kolay mı öyle tüm dünya seni tanıyacak ama sen duygu durumunu sağlıklı sürdürebileceksin. Adamı yerler burda.

Amazon Prime'daki The Boys dizisini tavsiye ederim. Bu soruya gerçekçi yanıtlar vermiş.
  • thracia  (18.01.22 12:21:05)
Ben aslında Superman tarafından bakmıyorum olaya Superman "hadi gelin bana tapın" der de biz de tapar mıyız diye sormuyorum aslında, Superman'den bağımsız olarak biz onun güçleri karşısında kendimizi zayıf görüp ona tapar mıydık diye merak ettim. Misal ben ateistim ama böyle güçlere sahip birini bizzat görsem bi kafam karışırdı mesela. Yani bakıyorsa 100 metre yukarıda havada asılı kalıp sana bakan biri var, enteresan yani.

  • Zaman Tamircisi  (18.01.22 12:36:12 ~ 12:43:52)
Tapan olurdu belki milyar tane kisi toplardi istemese bile.

Ben astrolojiyle dalga gecen entry giriyorum bana mesaj atiyorlar para gondermek icin.
Dogum haritasina bakmami istiyor.
insanlar degisik.
  • divit  (18.01.22 13:22:31)
Aynen bana da öyle geliyor. Superman "gidin olm deli misiniz nesiniz" dese bile Dünya nüfusunun en az yarısı tapardı bence.

  • Zaman Tamircisi  (18.01.22 13:25:40)
tapardık abi.

  • sizofren06  (18.01.22 13:36:33)
dünya'daki egemen güçler olarak savaş açardık ve kaybederdik, kesin.

bazı insanlar tanrı sayar ve tapardı. orası da kesin.
  • gabe h coud  (18.01.22 13:37:55)
Zaafı olan (Kriptonit) adama tapılır mı? Rica ederim

  • etna  (18.01.22 14:11:37)
Abi sorun sadece kriptonitse öyle bir problemi yok diyelim :)

  • Zaman Tamircisi  (18.01.22 14:17:28 ~ 14:18:18)
bir süre sonra homelander olurdu, tapmasaydık da kendisine taptırırdı.

  • inheritance  (18.01.22 14:23:41)