[]

bes iptali

bunu iptal ettirmiştim, param yatmıştı hesabıma. ama bu ayki bordromda yine kesinti yapılmış, nedendir acep? 1 hafta önce kurumda sözleşmeyi yeniledim, yenilenen sözleşmeyle tekrar kesinti mi oldu?
 
Yeniden ise giris olduysa ondandir muhtmelen.


  • stavro  (14.01.22 22:56:34) 
BES maaşından otomatik kesilmez. Bordronu şirket IK’sı yapıyorsa IK’nın, dışarıdan bir şirket yapıyorsa o şirketin BES’i iptal ettiğinden haberi yoksa, kesinti yapmaya devam ederler. İptal ettiğini bildirdiysen, puantajdan çıkarmayı unutmuşlar.

İptal ettirdiğini İK’ya bildir.
  • gabe h coud  (14.01.22 23:09:00 ~ 23:11:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.