[]

Öğütülmüş kahve gözüne çekirdek koydum eyvah

Mal olduğum için öğütülmüş kahve konan bölüme çekirdek kahve koydum
Nasıl düzelteceğim bunu
Kahve makinesi philips


 
Makinanın tipi nasıl ki ya da çekirdekleri almak için zor olan kısmı anlamadık


  • freebird5406_2  (14.01.22 21:40:14) 
www.documents.philips.com

Şurada öğütülmüş kahve haznesi tıkandıysa maddesi var. Türkçesi sayfa 42'de, İngilizcesi 22'de.

Makineyi kapatıp demleme ünitesini çıkarın. Önceden öğütülmüş kahve bölmesinin kapağını açıp içine kaşık tutacağını yerleştirin. Tıkanan öğütülmüş kahve açılana kadar tutacağı yukarı aşağı hareket ettirin (Şek. 27).

Edit: www.usa.philips.com
En altta cleaning the coffee funnel başlıklı video.

Edit: Hatta ince kahve değil de çekirdek olduğu için demleme ünitesini çıkardığınız zaman çekirdekler patır patır dökülecek büyük ihtimalle.
  • kobuzchu kiz  (14.01.22 21:58:37 ~ 22:11:41) 
Söküp, temizleyip, geri toparlıyorsunuz aleti.


  • plutongezegendegilmi  (14.01.22 22:25:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.