arayan numaranın kime ait olduğunu bulma

yahu eskiden kolayca yapmıştım bunu, şimdi yapamıyorum. whatsapp fotoğrafı yok, o yüzden kime kayıtlı diye bakmam lazım. internette de o kadar aradım ama bulamadım. nasıl yapacağım?

bir de ben türk telekom kullanıyorum diye sadece telekom hattı kullananlar arasında mı sorgulama yapabiliyorum? vodafone'a mesaj atmaya çalıştım çünkü ve gitmedi mesaj. kişi türk telekom kullanmıyorsa öğrenemiyorum yani kimmiş? saçma.

Eğer hattı "rehbere kayıtlı" ise 118'li servislerden sorgulayabilirsin, kayıtlı değilse ne isimden telefon ne de telefondan isim öğrenemezsin.

Bir ihtimal bir ara meşhur bazı app'ler vardı, insanların rehberindeki bilgiyi alıyor ve o numaranın başkaları tarafından nasıl kayıt edildiğini gösteriyordu.
  • John Bloor  (14.01.22 15:48:52)
maks yapabileceğin 10 TL göndermek eğer telefonunu banka hesabıyla eşleştirdiyse
açıklamaya da fotokopi ücreti yazarsın, numaralar karışmış dersin arayıp sorarsa
dekont ya da sana bankadan gelen sms'de onun ismi gözükür
tabi o da senin ismini görecek
  • bir soru sorcam  (14.01.22 16:12:00 ~ 16:12:45)
@john bloor: arama yapmadan, mesaj atip ogrenebilecegim bir servis yok mu?

  • ahm1  (14.01.22 16:40:21)
yer gök kvkk diye inlerken böyle bir hizmeti kimse vermez. karşı tarafın izni yoksa bu bir suç.

ancak karşı taraf 118 tarzı rehberlere kayıt için izin vermişse mümkün.
  • kibritsuyu  (14.01.22 16:58:59)
www.truecaller.com

bu siteye kayıt olun mail ile , başkasının rehberinde kayıtlı ise çıkıyor. john bloor'un dediği yöntem.
  • ceketimi alip cikcam  (14.01.22 17:14:30)