[]

kanser hastası olup da covid'i atlatan tanıdığınız var mı?

kanser hastamız var ve ben pandeminin başından beri aşılı olmasına rağmen atlatıp atlatamayacağını, ihtimalini merak ediyorum ama yaşlılara yönelik çok istatistik varken hiçbir yerde kanser hastalarına yönelik özel bir istatistik göremedim tabii. en fazla kronik hastalar için bir istatistik vardır ama onda da astım vs. işin içine dahil edildiği için benim ihtiyacımı karşılamaz.
 
Var, kemo görürken covid olup 1 haftada çok ağırlaşmadan geçiren çevremde. 50 üzeri yaş.


  • hedep  (12.01.22 17:32:58) 
bir akrabamiz var. 70 yasinda. iki doz sino asiliydi. yaklasik 7-8 ay once yakalandi ve evde atlatti. hafif gecirdi.


  • exlibris  (12.01.22 17:33:40) 
geçen sene 80 yaşında akciğer kanserli bir hastamız covid oldu. evin diğer üyeleri biraz ağır geçirmesine rağmen herhangi bir sorun yaşamadan hafif atlattı.


  • lesmiserables  (12.01.22 17:35:48 ~ 17:36:06) 
bugün radyasyon onkolojisinde bir bayan ile karşılaştım.

kemoterapi olacakken covide yakalanmış durumu da ağırlaşmış, atatürk havalimanındaki hastaneye nakil etmişler 11 gün orada kalmış, oradan çıkmadan önce de kemoterapisini orada yapmışlar.
  • killerbee  (12.01.22 18:21:50 ~ 18:22:15) 
çok teşekkürler herkese.

yakalanırsa kurtulamama ihtimalini yüksek görüyordum. içime bir nebze su serpildi.
  • ahm1  (12.01.22 20:03:03) 
var.


  • false pretension  (12.01.22 20:17:03) 
Evet 2 kişi. İkisi de çok hafif geçirdi iyiler


  • photo85  (12.01.22 23:57:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.