[]

yatak odası takımı nereden almalı

modern, sade fakat çok da klasik olmayan bir takım arıyoruz. seçenekler çok az gibi gözüküyor. divanev, enza, ikea vs. vs.

bu alışılagelmiş markaların dışında tavsiye edeceğiniz yerler var mıdır?

teşekkürler

 
yatak odası takımı denen şey konsept olarak çok değişik olamıyor. gerçekten değişik bir şey istiyorsanız gidip güzel metal karyola, yanına 2 masif özel parça komodin, 1 tane düz sade gardırop hiçbir detayı olmayan falan almanız lazım ki farklı bir şey yakalayın.

işin içine "takım" girdiği anda çok bir şey beklemeyin. ha bi de para meselesi tabii bu işler. alışılagelmiş markalar dışında bir yerden de alışveriş yapmazdım ben çünkü onlarda bile rezaletin bini bir para.

ha farklı olarak vivense var, o da güzel rezaletler yaşatabilir size.
  • floydian  (04.01.22 22:16:15 ~ 22:16:33) 
takim diyorsaniz orda secenek nerdeyse yok gibi renk ve tarz seciyosunuz. ben olsam gomme dolap imkani varsa duvardan duvara belli belirsiz rayli sistem dumduz kapak yaptirirdim koca koca dolap gormeye tahammulum yok :/ benimki gomme olmasa da rayli duz gardrop yaptirmistim marangozda. rengi ve ahsabi kendim sectim bir kapak dumduz diger kapak full ayna seklinde. yaptirdigimda ebat olarak epeyi uyguna gelmisti belki yakinlarda marangoza da ugrayabilirsiniz


  • ala09  (04.01.22 22:23:57) 
Engince’ye de bakılabilir.


  • hrvl  (04.01.22 23:49:03) 
böyle osmanlı arap usulü 130 parça yatak odası seti gibi bir şey aramıyorsanız ikea'dakiler fazlasıyla yeterli. kazıklanmadan güzel ve modern bir alışveriş yapar çıkarsınız. ama bilinen bi markadan koca set alayım falan derseniz kazıklanma ihtimaliniz oldukça yüksek.


  • roket adam  (05.01.22 01:47:06) 
butcenize gore degismekle birlikte hazir urunde ben Loda'yi begeniyorum. onun disinda woodenworkz'e yaptirabilirsiniz masif tarzi seyler seviyorsaniz. biz cok memnun kaldik woodenworkz'den.


  • 65 derece  (05.01.22 15:43:18 ~ 15:43:34) 
bunlar taşınma durumunda baya yıpranıyor
ömürlük sabit almayacaksanız en ucuz ve fonksiyonel olanı tercih edilmeli
bellona bile iş görür

ama yatak, baza ve başlık önemli zaten bunlar ayrı alınabiliyor
baza ve başlık için farklı modelleri de seçtiriyorlar yeter ki aynı markanın olsun
  • bir soru sorcam  (05.01.22 16:57:34) 
Bütçe sorunu yoksa Hurdahane'ye yaptırırdım istediğim şekilde. Mis.


  • amelie poulain  (05.01.22 18:17:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.