[]

13 yaşındaki kuzenle aktiviteler

Kuzenim ara tatilde İstanbul'a gelicek. Biraz zor günler geçirdiler ailecek. Baya heyecanlı buraya gelip bişiler yapmak için.

Bilgisayar oyunlarına, sinemaya veya fiziksel olarak katılabileceği oyunlara da ilgisi var. 13 yaşında erkek.

Etkinlik olarak Koç müzesi, akvaryum, IMAX'te film izleme ,Madam Tussaud muzesi gibi şeyler aklıma. Başka neler olabilir? Kidzania o yaş için hafif mi kalır?

Isfanbul Tema park topuna pek girmek istemedim. Belki tehlikeli şeylere binmek ister diye.

Güzel bir İstanbul tatili yaşatmak istiyorum ona. Her türlü önerilere açığım. Dolmabahçe sarayı'na da götürebilirim kültürel etkinlik olarak.

Sadece aktivite bazlı değil de yeme-içme olarakta önerilerinizi beklerim.

 
Narmanlı Han'daki İllüzyon Müzesi. Çıkışındaki cafede trdelnik, waffle gibi tatlılar da yapıyorlardı. Sevebilir belki.


  • south park in kapusonlu uyesi  (04.01.22 15:06:59) 
kidzania olmaz da vialand olabilir. ben oyuncak muzesini cok seviyorum bir de bowlinge falan gidin istanbul oOoo diyen biriyse moda tramvayi veya istiklali bi gezdirebilirsin. ortakoyde kumpir yedirebilirsin


  • ala09  (04.01.22 15:07:08) 
Nusrette bi hamburger menü ısmarla o yaşlar hamburgere tapıyor genelde


  • mg3929  (04.01.22 15:20:51) 
@mg3929

Süper fikir. Hamburgeri gerçekten çok seviyor. Nusret'e gittim diye hava basar hem:D
  • basubadelmevt  (04.01.22 15:22:53) 
İstiklal caddesinde mutlaka bir tur yürümek, eğer zamanınız varsa Kız Kulesi'ne gitmek (her dizide filmde gösteriliyor)
Metrobüse binmek(covid çekinceniz yoksa), vapura binmek.
İlgisini çekeceğini düşünürseniz "Midyeci Ahmet'te midye yemek, sinirli çiğ köfteci ali usta'da çiğ köfte yemek, Eminönü'nde balık-ekmek yemek.
Sevdiği bir dizi varsa onun çekildiği mahalleye gitmek, Etiler'de pahalı arabaların gezdiği sokaklarda bir süre takılmak.
  • michael_knight  (04.01.22 16:17:19) 
michael_knight +1

istinye park açık hava lüks araba galerisi.
  • lazpalle  (04.01.22 16:26:46) 
Ada' ya gidin abi. Sever bence.
Denk gelirse basket maçına da götürebilirsin.

  • kumandanim  (04.01.22 17:46:03 ~ 17:46:29) 
whatsapp durumunda paylasmalik fotograf cekinilebilecek yerlere gidin, mesela vapurla bogaz turu.


  • hot potato  (04.01.22 17:49:37 ~ 17:50:04) 
İstanbul'da yaşamıyorum ama IMAX diyince aklıma geldi. Eğer yeğeniniz süper kahraman filmlerine meraklıysa şimdi sinemalarda Spiderman No Way Home var. Ona götürebilirsiniz. Adalar'a götürebilirsiniz belki.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (05.01.22 01:27:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.