[]

Şu pdf'i nasil duzeltirim?

İnternetten bir pdf indirdim, bastiracagim ama sayfalar ekteki gibi sacma sapan. Yazilar nedense kucuk bir kosede kalmis. Bunu en kolay hangi yolla duzeltirim?
 
ebook olmadigi icin oyle. dokuman tarayicidan gecmis, haliyle bu sekilde kalmis. fotokopici, fazlaliklari atar bosluklari keserek diye tahmin ediyorum. zaten bosluklari atip a4'e bastirirsa yazilar cok komik durur.


  • ubi dubium ibi libertas  (20.12.21 01:54:32) 
Peki nasil yapmasi gerekiyor? Atiyorum a3'e mi bassin? A2'ye mi bassin?

Bir de, sacmalik şu ki, 8-10 sayfa ya ortada ya da sag tarafta. Bunlarla ugrasmaya bir fotokopiciyi nasil ikna ederim bilmiyorum.
  • ahm1  (20.12.21 02:00:05) 
hepsini a4'e basip sonradan deste halinde kesebilir fazlaliklari bu bir yol. ya da acrobat reader pro uzerinden yapilabilir: www.youtube.com


  • ubi dubium ibi libertas  (20.12.21 02:05:54) 
İşte a4'e basarsa yazilar kucuk kalir diye şeettim de tamam o zaman, ben acrobat ile halletmeye calisacagim.


  • ahm1  (20.12.21 02:11:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.