Yatırımlık yazlık gayrimenkul tavsiyesi...

Arsa olur, arazi olur, yazlık ev olur, mümkünse yazları gidip bir şekilde tadı çıkarılabilecek, henüz değerini bulmadı oralar dediğiniz yerler var mı? Arazi olur gerekirse yazın birkaç gün çadır kurulur ille de konfor beklentim yok. Ama beklerken değer kazansın.

Fiyatlar aşırı uçtu 1 milyona doğru düzgün bir şeyler yok sanki. Marmara Ereğlisi, Yalova Armutlu ya da Karasu gibi yerlerde 700-800'e villalar mevcut ama konum içime sinmiyor. İşin içinde Ege denizi bi şekilde olsun istiyorum sanırım. Çok çok yakın olmasa da araçla atlayıp 10-15 dk'da Ege denizini görebileyim.

İstanbul'a çok uzak olmaması kriterim. Mesela Dikili bu anlamda iyiydi ama oralar da uçtu gibi. Muğla Akyaka vb bayılırım ama çok uzak.

Çok yanlış yerlere bakıyorsun. Kocaeli Kerpe, Kefken, Cebeci varken Marmara'da ne işin var. Karasu da olabilir.

  • dissendium  (12.12.21 18:42:19)
@dissendium @adse

Güzel tavsiyeler ya sağ olun araştırıyorum şimdi. Gürpınar ve göçmen popülasyonu biraz kafamı karıştırdı ama bakıcam.
  • msb  (12.12.21 19:49:42)
Şile'de yazlık aldık, aşırı memnunuz. Her hafta sonu da gidip gelebiliyoruz, şahane keyifli. Yalnız geçen yıl istanbul'da en çok değerlenen 2. ilçe idi, hala o fiyatlra var mıdır bilemiyorum, belki ağva tarafları olabilir.

Yalova, ereğli, karasu vs gibi yazlık çöplüğü olmuş yerlere para vermek bana da gereksiz geliyor. İstanbul'un karadeniz sahili deniz tatili hariç her bakımdan çok iyi
  • roket adam  (13.12.21 00:48:30)
şile +1

  • tunaktunaktun  (13.12.21 01:12:56)