Döviz hesabı konusunda en kolaylıklı banka hangisi

App üzerinden rahatlıkla alım satım da yapmak istiyorum...

doviz hesabi kolaylikli olmayan, app uzerinden doviz alim satim yapilamayan bir banka oldugunu sanmiyorum turkiye'de. kriterin buysa bildigin butun bankalar olur.

  • robokot  (12.12.21 05:51:35 ~ 05:53:02)
alis-satis makasini makul tutan banka aramak gerek. app uzerinden cogu banka sorunsuz calisiyor normalde ama bazen doviz alip sattirmiyorlar teknik ariza var diye.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (12.12.21 08:27:26)
makas en düşük kuveytturk'te. pek çakallık yaptıklarını da görmedim. dijital bankacılığı olan "senin bankan" üzerinden müşteri olursan daha da düşük hatta makas.

  • xrated  (12.12.21 11:08:08)
Türkiye finans sanıyorum

  • monicapp  (12.12.21 13:00:39)
Geçen enparaya dikkat ettim 0.7 birim vardı al satta. Kuveyt 0.11 idi. Ak ve halk var onlar 0.11’den biraz yüksekti. Bilmiyorum hangisi kolayınıza geliyorsa şu saatten sonra biraz treni kaçırdım gibi geliyor küsüratlarla uğraşıyoruz alan aldı gibi geliyor kendi adıma. Mesela bir arkadaş Türkiye finans dedi ama tfx mi öyle bir programdan bahsetti o da en para civarıydı o an baktığımızda.

  • benbunugordum  (12.12.21 14:31:14)
Garanti kotu bu konuda fibada oyle

Ing kolay fiyat donduruyorsun belirli sureligine vs.
  • eja  (12.12.21 23:21:22)