[]

2. telefonumu satsam mı?

Telefonum tam bozulmadan yeni bir telefon aldim. Eski telefona cok bir para veren yok aslinda ama yine de isime yarar bir para. Satsam mi acaba? Yedek telefona cok ihtiyac oluyor mu? Ne bileyim, 1-2 sene sonra bir gun aniden elimdeki telefon acilmamaya vs baslar mi? Telefonlarda boyle bir sey pek gorulmuyorsa yine bozulmaya baslarken degistiririm diyorum. Onceki telefonu 3 sene kullandim, hic boyle bir sey yasamadim, hic "cevrimdisi" olmadim yani. Ne yapsam bilemedim?

Bugun ihtiyacim olan bir para ama yarin "lan gittik su para icin telefonu verdik, simdi lazim oldu" diye hayiflanma ihtimalim de hic az degil.


 
1000 tlden fazla ediyorsa sat.

telefonu tamire verince bazen 2 hafta alamayabiliyorsun. o durumlarda işe yarar. ya da ani beklenmedik bi şey olursa lazım olur.

bana sorarsan yedek telefonum yok ama tutmak lazım bi tane.
  • jelly bear  (09.12.21 19:29:16) 
İleride telefonunuz bozulursa vereceğiniz para, şimdi satmanıza değer mi?
Ben böyle konularda garantiyi severim çünkü telefonlar şu an elimiz kolumuz.

Bir kere öyle telefonsuz kaldım, hayatımı idame ettiremedim. Aklıma bir şey geliyor, yakınlarda kargo arıyorum, banka uygulamasına girmem lazım ama yok. Çok gıcık.
  • mor bembombom  (09.12.21 21:06:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.