[]

sakal serum önerisi

benim sakal telleri çok ince. biraz uzatınca ışidçilere benziyorum. çok genç de değilim artık, bu saatten sonra da değişeceğini sanmıyorum.

sakal serumu kullanan var mı? ne önerirsiniz? sakalları kalınlaştırması ne kadar sürüyor? bir de, bunları bırakınca hemen eski haline mi dönüyor sakallar?

teşekkürler.

ek soru: kullanımdan önce traş olun diye yazıyor. sinekkaydı traşla da gezmek istemiyorum, traş olmadan uygulasam hiçbir sonuç alamaz mıyım?

 
kullanmadım ama 3 arkadaşım minoxil'in sakal için olan serumunu kullandı. 3'üde olumlu sonuç aldı.


  • srjkvon  (06.12.21 18:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.