Bluetooth kulaklık önerisi (300-500₺)

Sıfır kablolu kulakiçi olanları kastediyorum sadece.

En f/p olanları hangileridir?

bir arkadaşım (bkz: taotronics soundliberty 53 pro) önermişti, aldım "fiyatına göre" memnunum. Tizleri kötü gelmişti EQ ile biraz çözdüm. Metroda iş görüyor (noise cancelling falan yok tabii) telefonla konuşurken hiç beklentim yoktu ama birkaç denedim, rüzgarsız havada arkadaşlar iyi dedi, kullanabildim.

Bu kadar paraya bu kadar köfte. İyi kablolu kulaklıklarımla karşılaştırırsam kötü tabii ama tws ve 300 lira diyince güzel.
  • nhk ni youkosu  (05.12.21 23:54:58 ~ 23:56:26)
@nhk, sanırım kablolunun eşdeğeri için 2x-3x fiyatına yönelmek gerekiyor değil mi? ben de jbl kablolu var 500 civarına almıştım. aynı kalite için heralde airpods vs oralar bakmak lazım değil mi?

  • avatar is back  (06.12.21 00:20:18)
Haylou GT1
133 TL ye aldım 1 hafta önce, ancak şimdi fiyatı yükselmiş.

  • faithless  (06.12.21 01:19:28)
başka bluetooth kulaklık denemedim ama sürekli model değiştiren güvendiğim bir arkadaşım var, o jabra'nın elite 75-85 modellerini sevmişti, sony'i o kadar sevmemişti sanırım. Bunlar hep 1000+ lira tabii.

Airpods'un düz olanı tahminen kablolu olanına benziyordur, mesela kablolu earpods 200 liraya çok f/p ürünüydü bence ama 1400 liraya airpods gereksiz olabilir.(3.nesli 2500 olmuş oha, prosu daha da yüksek) Jabra veya Sony daha iyi ses verir diye tahmin ediyorum.
  • nhk ni youkosu  (06.12.21 01:41:44)