[]

eski telefonumu nereye satabilirim?

harçlık parası değerinde bir eski telefonum var. hepsiburada'da 200 lira yazıyor ama gönderince daha az teklif ederler herhalde.

istanbul'da gidip de nerede satsam telefonumu? 3 sene kullandım ama yine de 3-5 bir şey veriyorlar sanırım. neresi en fazla parayı verir? istanbul'da, boğaza çok uzak olmayan yerleri önerirseniz sevinirim.

ek: kur artışından dolayı telefonun değeri de 50-100 artar mı acaba?

 
Satma kenarda yedek telefon olarak tut bence o kadar azsa ederi


  • floydian  (28.11.21 21:25:05) 
aynen bencede yedekte tut ihtiyaç olabiliyor..marka model verirsen durumuna göre talip olabilirim,note 4 pilini değiştirmekle temiz 2.el almak arasında kaldımda..


  • core i  (28.11.21 21:27:31) 
letgoda daha pahalıya satabilirsin.


  • jelly bear  (28.11.21 21:49:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.