[]

Kaybolan Iphone İçin Ne Yapmalı? (Turist Arkadaşımın)

Merhaba.

Bir arkadaşımın iPhone telefonu İstanbul Ortaköy'de Karakaş Sokak 16 numara'da görünüyor. Malesef uçağa giderken düşürdüğü için şikayet dosyası vs açamamış.

Google Map'ten baktım (goo.gl ) ancak burada bir çok ev var muhtemelen biri çaldı.

Acaba arkadaşımın yerine ben şikayet dosyası açabiliyor muyum? Yoksa konsolosluk üzerinden ilerlemesi mi gerekiyor bu olayın?

Teşekkürler,

 
Avukatsanız açabilirsiniz, değilseniz avukatlar vekaleten işleri yürütmek için var.


  • bos dusunce balonu  (25.11.21 16:30:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.