Taahhütsüz İnternet

Selamlar,

Limitsiz internet almak istiyorum dükkana. Superbox bakıyordum aslında ama, hem 100 gb limit koymuşlar hem de 170 TL.

Düzgün bi’ kampanya var mı? Taahhütsüz.

türknet tavsiye ederim, ben çok memnunum.

  • someonewalksalone  (04.11.21 10:19:53)
Turknet +1

Bulunduğunuz yerde fiber varsa 99 tl'ye limitsiz geliyor. Henüz bir ay oldu bir sıkıntı yaşamadım. Evden çalışıyoruz yaşamamam da lazım.
  • chicha_v2  (04.11.21 10:43:46)
Turknet ya da milenicom taahhütsüz.

Ben 4 adet turknet kullanıyorum, birisi fiber üçü vdsl.

Türk telekom altyapısı varsa turknet ya da mileniocm düşünebilirsin.
  • John Bloor  (04.11.21 11:05:02)
En ucuzu turknet, ama gunde 10 kere falan kesiliyor. Geceleri komple 2 saat gitigi oluyor.

Musteri hizmetleri ve personelleri yok cozum de bulamiyorsun. Karsinda insan ya da makine yok yani.
Bolgenizde ariza var deyip kapaniyor telefon.

Arada kesilmesi dert degilse mantikli. Ben kesildikce hotspot aciyorum.
  • divit  (04.11.21 11:16:25)
turknet kullaniyorum, bir kac ay once abone oldum. fiber altyapi var ve 100 mbit hizi var. taahutsuz 99 lira aylik sinirsiz internet. tavsiye ederim.

  • exlibris  (04.11.21 12:18:52)
2 senedir turknet deyim 1 kere dahi kesilmedi..

  • jamswety  (04.11.21 16:38:30)
Sizin icin usenmedim login olup resim de cektim
1 aydir ariza yazisi gitmiyor.

i.hizliresim.com

Modemi degistirdim 500 liralik modem taktim, bina kablosuna zimpara bile cektim.

Zaten ayni hatta eskiden ttnet vardi 1 kere bile kesildigini gormedim tamamen bunlardan kaynaklaniyor.

Google puanlari 2.1 zaten :)

Ha memnun olan vardir ama sorun yasarsan cozumu yok.
  • divit  (04.11.21 17:31:59)
Bu da kendi sayfasindan baglanti hizim

i.hizliresim.com

Hiz testi degil yanlis anlama olmasin, kendi verdigi hizi itiraf ediyor.

Olcsem daha dusuk cikar.
  • divit  (04.11.21 17:43:51)