[]

hastalık belirtisi mi? (muhabbet kuşu, capsli)

4 senedir bizimle, sağ gözünün çevresindeki tüylerin ilk defa döküldüğünü gördüm.
 
Kuş tüy dökümüne girmiş. Herhangi bir sıkıntı yok ama yaşı ilerledigi icin tüy donemlerinden biraz daha zor çıkar. Salatalık kabuğu iyi geliyor.


  • ayakkokususeveninsan  (30.10.21 00:12:54) 
Facebookta muhabbes kuşu diye bir grup var. Bilgilendirici paylasimlar oluyor. Grubun albumler kısmından tüy dökümü ile ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.


  • ayakkokususeveninsan  (30.10.21 00:15:04) 
Dökülmeyi gözlemleyin, takip eden şişme varsa gentagut göz damlası ve terramicyn göz merhemi kullanabilirsiniz, ote yandan dökülme artarsa mantar olma olasılığı vardır onun için bir veterinere danışmak daha iyi olur


  • apocalipy  (30.10.21 12:00:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.