Trafikteki abuk-subuk sürücüleri ihbar ediyor musunuz?

Bunun için işe yarar bir yol, ihbar hattı vb var mı?

Birkaç ay önce trafikte makas atarak giden bir kamyon gördüm. Evet kamyon sağ şerit sol şerit makaslayarak hızlı bir şekilde gidiyordu. Bunun gibi onlarcasını da yaşadım bugüne kadar ama şimdi bunun gibi cinayet potansiyeli olan insanlara takmış durumdayım. Aracımda her an çekim yapan kameram mevcut. Ben bu gibi görüntüleri ne şekilde nereye iletirsem sonuç alırım?

Ya da alır mıyım? Oluyor mu böyle şeyler?

ihbar etmiyorum. etsem de bir şey çıkacağını düşünmüyorum.

  • trajikomix  (25.10.21 22:11:27)
ediyorum ama bir sey cikacagini dusunmuyorum, telefona bakan kisinin not aldigini bile sanmiyorum.

  • in vino veritas  (25.10.21 22:27:32)
Sonuç çıkmayacığını düşündüğüm için, peşin hükümle yani, ihbar etmiyorum. Kendi kendime sinir olduğumla kalıyorum.

  • invictae  (25.10.21 22:27:39)
araç kameramla kaydını alıp emniyet şeridini kullanan aracı ihbar ettim. geri dönüş olmadı hiç. bir daha da ihbar etmedim çünkü bakmıyorlar.

  • false pretension  (25.10.21 22:28:54)
İhbar hattı bilmiyorum ama böyle görüntüleri paylaşanlar oluyor.
twitter.com

  • kendi helvasını kavuran zombi  (25.10.21 22:34:50)
İhbar için kaynak olsa her sabah çıkar kaldırıma çeken araçları, dar sokakları işgal edenleri resimler, şikayet ederim. Ama yok.

  • baal  (25.10.21 22:43:25)
40 yaşımı doldurayım da fahri frafik müfettişi olayım diye bekliyorum, az kaldı. Önce yaya geçidine park edenlerle başlayacağım -_-

  • kobuzchu kiz  (26.10.21 09:13:32)