[]

Terleme önleyici kullanmak zararlı mı ?

Arkadaşlar, ben de kaygı kaynaklı koltukaltı terlemesi oluyor. Bunu nereden biliyorsun derseniz sadece sosyal ortamlarda terleme oluyor evde terleme olmuyor. Driclor kullanmanın ileride bir zararı olur mu ? Başka türlü bu terleme sorununu nasıl çözebilirim ?
 
nivea silver protect anti-perspirant kullanıyorum ben, kesmiyor ama rahatsız edici boyutlara çıkartmıyor en azından. o ter bir şekilde çıkıyor vücuttan :D


  • pislick0  (18.10.21 22:43:10) 
efsaneye göre içinde alüminyum olan her ürün kanser yapıyormuş. kimse kanser olursun ya da olmazsın diyemez. ben yazın hem driclor hem de rexona kullanıp tam zorluyorum ihtimali mesela.

özet olarak daha az zararlısı botoks galiba. ya da kaygı sorununu çözmeye çalışamaz mısınız?
  • aokp  (19.10.21 03:01:53) 
Arabanin egsozunu tikamak gibi. Koltuk alti ellenmez.


  • halk  (19.10.21 10:54:12) 
icinde aluminyum olanlarin kanitlanmis bir zarari yok. fi tarihinde bir petri kabi deneyine dayandirarak gogus kanserine sebep olduguna dair bir yaygara kopartildi. ama klinik kanitlar bir sey gostermiyor. kullanmak istemeyen kullanmaz elbette; ama nacizane, yazin rexona clinical protection kullanan biri olarak asiri memnunum; gratislerde ve watsonslarda var, kokuyu da terlemeyi de gayet etkili bir sekilde onluyor.


  • nefertarii  (21.10.21 13:21:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.