Burhan Felek'e Marmarayla en kolay nasıl ulaşırım?

iş çıkışı özel ders alayım diyorum.
en uygun ve mantıklı burayı buldum ama dünyanın en zor noktasında bence.
üsküdar metrosuna fıstıkağacına falan da yakın değil; başka bir durak var mı oralarda? üsküdar marmaray istasyonundan en hızlı/Kolay nasıl giderim?

Üsküdardan acıbadem dolmuşlarına binerek.

  • epleindebisous  (18.10.21 14:14:37)
en kolayı buysa cidden vazgeçeceğim.
o dolmuşlar hele bi de mesai saatlerinde ölüm gibi.
bi de şimdi covid var. literally ölüm höff.
kimse gitmesin diye havuz yapmak.
  • rewlack  (18.10.21 14:16:45)
Otobüs de geçiyor ordan sanırım bi de o var :/

  • epleindebisous  (18.10.21 14:23:28)
Havuz olan bu söylediğiniz di mi?
Marmaray'la yol tarifi alınca Ayrılıkçeşmesi'nden otobüs diyor Google.

  • kobuzchu kiz  (18.10.21 14:28:36)
Şimdi aklıma geldi üsküdar-çekmeköy metrosunun bağlarbaşı durağı var. Ordan yürüyerek 15-20dk’da gidilebilir burhan felek’e.

  • epleindebisous  (18.10.21 14:36:52)
yine bir cengaver,
kafası yukarıda, umut sarıkaya stili yüzecek :/
bu şekilde gitmek imkansız hakkaten yaa iş çıkışı. neyse sağolun
  • rewlack  (18.10.21 15:03:15)
bağlarbaşı metro +1

  • sutlu nescafe  (18.10.21 15:07:34)
Bağlarbaşı'nda metrodan inip Kadıköy dolmuşuna binebilirsiniz. Aksam saatleri o yöne boş otobüsler de geçiyor.

Ya da Üsküdar'dan Çiçekçi dolmuşuna binip Duvardibi'nde inecek, 7-8 dk yürüyeceksiniz.
  • kaset  (18.10.21 21:40:02)