Öğütmeli Kahve Makinesi Tavsiyesi

Selamlar;

Nespresso kapsül kullanıyordum ama artık cidden pahalı olmaya başladı. Kendinden öğütme özelliği olan ve uzun yıllar beni üzmeyecek bir kahve makinesi arıyorum. Seçenekler arasında kaybolduğum için tavsiyelere açığım.

Şimdiden teşekkürler.

bende delonghi esam 2600 var, bir 4 yıldır falan kullanıyorum sanırım, çok memnunum.

www.hepsiburada.com
  • veritaslibertas  (18.10.21 10:34:32 ~ 10:34:51)
De'Longhi Magnifica S (ECAM22.110.B)
Var bende
4 aydır hergün 6-7 defa içiyoruz.
Evde en sevdiğim makine bu sanırım.
  • Corc  (18.10.21 10:52:29)
Delonghi iyi bu konuda. bizde ecam23 var. günde 6-8 kahve yapılıyor. 2+ yıldır bir sorun çıkarmadı (evdeki elektrik sistemi yüzünden tüm cihazlar ile birlikte bunun da kartı yandı ancak kartını almanyadan 26 euroya getirtip değiştirdim kullanmaya devam).

www.hepsiburada.com
  • faithless  (18.10.21 12:53:40)
2 senedir ofiste miele 5200 kullanıyoruz. her gün 20-30 arası kahve içiliyor, daha su koyvermedi ama bir yerde su koyverecek, eminim:D ara ara bakıyorum ne alayım diye. sanırım gaggia - saeco - philips üçlüsünden birisinin ürünlerini alırım. çünkü gaggia bu işin mucidi. saeco ve philips de aynı firmanın ürünleri.

  • co2s2  (18.10.21 14:34:02)