[]

Modem internet vs hakkında

Merhaba.
İki katlı bşr ev var. Modem alt katta. Üst katta internet çok çok zayıf. Hatta yok diyelim.

Yalnız elimde bir cihaz var. Acaba bundan faydalanabilir miyim? Bunu zamanında üst katta da internet çeksin diye almışlar. Ama ben nasıl kullanılır ya da kurulur bilemedim.

Yapabileceğim birşey var mı?
Foto da ekledim.
i.hizliresim.com

 
bugün bu markanın antenleri buna benzeyen modeli hakkında "5 db anteni var ama üst kattan bile rahat çekebilir" minvalinde bir yazı okudum.

sizin yapmaya çalıştığınız şeyin adına ne deniyor bilmiyorum ama çok donanımsız insanlar bile yapabiliyor.
  • beretta beretta  (14.10.21 20:37:38) 
Kurulum videolarina bakın. Access point diye geçer ya da router. İşinizi görür bu cihaz. Dediginiz işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz


  • westblack  (14.10.21 21:20:04) 
Bu cihaza ana modemden gelen ethernet kablosu girmesi gerekiyor. Üst katta kablo çıkışı varsa bu cihaza taktığında, kablodan gelen interneti wireless olarak yayacaktır.


  • PoscheN  (15.10.21 11:24:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.