[]

Karantinada polis telefon sinyaline bakiyor mu

Covid + lerin karantinasinda. SB




 
hayır


  • jelly bear  (14.10.21 15:58:15) 
önceden teknik takibe alınmadıysan telefon sinyaline bakılması için mahkeme kararı lazım. sonra onu btk'daki hukuk departmanı onaylıyor, btk'dakiler öyle bakabiliyor. polisin elinde hadi şuna bakalım diye bir enstrüman yok, isteseler de bakamazlar yani. ek bilgi olsun diye bu aşırı gizli bilgiyi paylaşmak istedim, sevgiler.


  • Bruce  (14.10.21 16:04:21 ~ 16:04:35) 
@bruce, ben de öyle biliyordum ama minik hinzirliklar yapıyor olabilirler demistim. Kesin bilgi mi şimdi bu ;)


  • abuzer  (14.10.21 16:11:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.