[]

İşkence lastiği

Marangoz işkencesi sıkıştırmaya yarayan :)

Kimilerinin ucunda böyle bir lastik var, elimdeki bir işkencenin ucuna bu şişe kapağı gibi olan kauçuktur, silikondur yumuşak lastikten lazım. Bunun yerine geçebilecek bir şey ya da bir şekilde bundan edinebileceğim yer bilen var mıdır.

~Diy çözüm aramamamın sebebi tam yanlardan şişe kapağı gibi sarması gerekliliği, kendi lastiği kayıyor ve sürekli sıkışık vaziyette duran bir ekipman. Bu sebeple sarması elzem tepesini.

~Benim senaryomda işkence mikrofon standı, o yüzden kaymaması için biraz yumuşak olması gerekiyor sanki. Zaten ucunda yumuşak bir lastik ile geldi fakat yuvarlağın çapı ile aynı olduğu için ne kadar yapıştırırsam yapıştırayım kayıyor saran bir şey çözüm olur diye düşündüm.


Son Edit:

Ürün buydu
ph-live-01.slatic.net

sıkışan kısmı da bu
i2.wp.com

benimki o yuvarlağın üzerinde bi lastik ile gelmişti fakat kayıp duruyordu sıktıkça lastik, şimdi lastiksiz taktım masaya bakacağım vaziyete.

 
Mobilya ayaklarında falan kullanılan yapışkanlı keçeler işe yaramaz mı?


  • kobuzchu kiz  (14.10.21 14:29:14) 
sıcak silikondan kendin yapabilir misin acaba? bu geldi aklıma.


  • erty_ksk  (14.10.21 14:35:53) 
Resimdeki malzeme kestamid. Yumusak degil, bilakis sert. Yumusak olsa iskence verimli tutamaz zaten. Esprisi yuzeyi cizecek kadar sert olmamasi ama asinmayacak kadar sa sert olmasi.


  • onemoremile  (14.10.21 15:12:02) 
Plastik şişe kapağı gibi bir kapağa ayağı oturtup sıcak silikon ile doldurabilirsin belki.

Ama kayıyor demenden anladığım başka bir sıkıntı var sanki, yani yumuşak veya sert, küçük veya büyük sıkınca kaymaz o işkence.

Acaba sıkıştırma ekseni dik değil de biraz eğim mi var?
  • John Bloor  (14.10.21 17:13:02) 
Tam anlamadım ama sıvı contayla olur mu acaba?


  • aokp  (14.10.21 17:28:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.