[]

işten ayrıldıktan sonra 3 ay sgk devam mı ediyor?

bu hafta mevcut işimden ayrılıyorum. bir süre herhangi bir sigortalı işte çalışmayacağım.
ancak bir sağlık sorunum var ve önümüzdeki 3 ay içinde ameliyat olma ihtimalim var malesef. şimdi işten çıktığımda 3 ay daha hastanelerde sgklı olarak faydalanabiliyor muyum? yani bu durumda işten ayrıldıktan sonraki 3 ay içerisinde özel bir hastanede ameliyat olmak istersem sgklı olarak indirim yapılır mı?

bu konuda bilgisi olanlar yanıt verebilirse çok çok mutlu oluruz.
herkese sağlıklı günler.

 
Ayrıldığın günden başlayarak, son 1 yıl içinde 3 ay çalışmışlığın varsa, işten ayrıldıktan sonraki 100 gün için sigortadan faydalanabilirsin.


  • Bruce  (14.10.21 01:28:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.