[]

kulaklık önerisi

-fiyat-performans
-ses kalitesi (ve yüksekliği)
-bluetooth
-tasarım (bu konuda urbanears'ı beğeniyorum ama ses seviyesi tatmin edici değil)

gibi özellikleri göz önüne alırsak hangi kafa üstü kulaklığı önerirsiniz.


teşekkürler

 
F/p için anker bak, bütçene uygun bir modelini al geç.
Daha bilindik marka dersen sony'nin ch710n modeline bakabilirsin. Bazen güzel indirime giriyor bu kulaklık, o zaman f/p olarak da cazip hale gelmeye başlıyor.

  • Bruce  (14.10.21 01:44:10) 
bütçe ne kadar?
bir de kulak içi mi istiyorsunuz? kulak üstü mü?

mesela anker soundcore life dot 2 var bende. müzik dinlemek için çok iyi. jabra'nın 65t'sinden daha iyi ses veriyor mesela. ama telefonla konuşurken mikrofonu sesi zor alıyor.
  • co2s2  (14.10.21 11:07:28) 
Jabra elite 65t kullanıyorum. Uzun süre kullanınca biraz acıtıyor kulağı. Onun haricinde sorun yaşamadım. Telefonla görüşme performansı da gayet iyi.


  • robin one persie  (14.10.21 13:58:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.