[]

şu videoda ne diyor (ingilizce)

19-38 saniyeleri arasinda 3 pasaj okuyor.
özellikle 2. ve 3.'de duruma göre espri mi yapiyor ne diyor ?

m.youtube.com

Edi : 2. Pasajda ne diyor onu da cevirseydiniz

 
espri yapmıyor adamın sesi çok iyi, spikerleri taklit ediyor. bilet kazanın falan gibi maçlarda geçecek cümleler söylüyor örnek olsun diye.

en son "yarın sabah bu adamı konserde canlı görmek için bir çift bilet kazanma şansınız olduğunu unutmayın" diyor mesela.
  • bohr atom modeli  (09.10.21 14:00:47 ~ 14:02:09) 
@bohr, ya iste "this man" derken arabadaki adami isaret ediyor, hem örnek cumleyi soylerken bi yandan kucuk de bi nükte olmuş oluyor.


  • WithWorth  (09.10.21 14:08:10) 
this man derken elindeki kartonu sallayip kendinden bahsediyor sanki.


  • baldur2  (09.10.21 14:14:04) 
İngilizcem çok iyi değil ama şöyle duydum.

I will be back with more right after these words. (right kısmından emin değilim)

Bu sözlerden sonra daha fazlası ile geri döneceğim.

Taklit yaptığı için onun bir parçası gibi.

Edit: Tekrar dinledim. I değil we diyor.
  • dissendium  (09.10.21 14:33:20 ~ 15:27:18) 
When you are listening to nothing but the best of oldies you are listening to magic 98.9
Thank you so much, god bless you, thank you.
And we will be back with more right after these words.
And don't forget, tomorrow morning is your chance to win a pair of tickets to see this man live in concert.
Thank you so much.
  • salihdt  (09.10.21 15:13:13) 
ted williams. bu eleman sanki radyoda yada televizyonda sunum yapiyor gibi birkac ezberledigi pasaji okuyor. Is verdiler sonra sokaklardan kurtuldu, keyfi yerinde.


  • cooperr  (09.10.21 15:36:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.