T-roc parasının arabası mıdır?

240-250 civarına araç sinmedi arkadaşıma. Ben de laf arasında “yav bu t-roclar o civarda değil mi? Onu bi gidip görelim” deyince fiyatı söyledi de inanamadım. Ciddi ciddi b-suv bir araç 450bin lira nasıl oluyor ki? Hadi ucundan %80 ötvye girse tamam da baya uçuk fiyat. Yerden yüksek polo desek ayıp olmaz heralde.

O parayı edecek araba mıdır? Önyargılı olma gidn bakın denilir mi mesela?

Degil cok dandik bir araba her yerden bisey calmisla plastik kalitesi falan rezalet.
Sadece dis gorunusu guzel.

Hiz sabitleyici bile yoktu benim surdugumde.
  • divit  (06.10.21 22:45:17)
Bir b suv için çok pahalı bence. O parayı verene kadar yeni juke, puma, bayon, kona zilyon tane daha uygun seçenek var.

Ben c3 aircross aldım. T roc alacak kadar param olsa yine t roc almazdım. 200 bin de cebimde kalırdı.
  • robin one persie  (06.10.21 22:47:19)
Açıkçası bu küçük suvlarin hiçbiri parasinin arabasi değil.
Ne aerodinamikleri ne benzin tüketimleri ne bagaji hiçbir şeyi.

T-roc kesinlikle değil.
www.carwow.co.uk

Ona para verecegime corolla hybrid alırım, bagaji da diz mesafesi de içi de daha iyi.
  • logisticsmanager  (06.10.21 23:34:17)
Kadjar bakın

  • mg3929  (06.10.21 23:55:21)
Yerden yüksek para tanımı doğru galiba zaten orada sorun yok.

Bu araçları tl ve yüksek vergiler bu fiyatlara getirdi, t-rocu çok araştırmadım ama gerçekte kar marjları da çok yüksek olmuyor genelde türkiye'de ben opel ve renault karşılaştırması yaptığımda vergisiz fiyatlar olarak, 260 bin liralık bir aracın vergisiz fiyatı 4-5 bin euro daha ucuz.

Bütçe meselesi tabi citroen ve peugeot da bakın derim.
  • atom karincanin torunu  (07.10.21 11:08:43)