Kullanıp memnun kaldığınız koşu ayakkabısı

Hangi modeller olabilir?

ilk defa düzenli koşuya başlıyorum.

Decathlon'dakiler nasıldır?

Bütçe sınırı yok.

oncelikle basis seklinizin nasil oldugunu ogrenin ve ayakkabi seciminizi ona gore yapin. ben marka olarak asics oneririm.

ritimblog.com

edit: basis seklinizi ogrenmek icin bazi buyuk spor magazalarinda test yapiyorlar ucretsiz, test yaptirabilirsiniz.
  • the end of time  (24.09.21 17:22:45 ~ 17:39:08)
@the end of time +1

içe basmanıza göre, dışa basmanıza göre ya da ayağınızdaki düztabanlık seviyesine göre belirlemekte fayda var. yeni başlayanlar için bol destekli olanlardan, mesela nike'ın zoom serilerinden olabilir
  • co2s2  (24.09.21 18:33:29)
Yıllarca Nike kullandım Salomon almadığım her güne lanet olsun, ağrılarımda bile fark oldu öyle diyeyim. Merrell da kalıp olarak memnun etmişti fakat tabanda kesinlikle salomon doğru kalemmiş benim için. Ama deneye deneye oluyor. Yıllar önce new balance’ın bir ayakkabısı favoriydi artık Türkiye’dekiler aynı değil gibi. Asics de güzel mesela en son spx.com.tr indiriminden iki tane aynı modelden aldım. Koştukça tükenecek tabanlarınız, ayakkabıyıbir süre deneyip beğendiyseniz
Bütçe de varsa stoklayın bir tane daha, her sene güncelleme geliyor nasıl oluyorsa modellere ama performans değişebiliyor.

  • kullanıcıadımbuolsun  (24.09.21 20:31:39 ~ 21:06:00)
*ek
Dümdüz koşu ayakkabısı diye bakmayın kaldırımda vs koşacaksanız yol koşusu ayakkabısı alın mutlaka. Pistiniz varsa o başka.

  • kullanıcıadımbuolsun  (24.09.21 20:33:15)
Nike React Miler2'den çok memnunum.

  • fever  (24.09.21 20:43:13)
Şunu düşünebilirsiniz, Adidas run 60s 2

www.adidas.com.tr
  • burka  (24.09.21 21:03:37)