Youtube Kanalıma Reklam Teklifleri Hakkında

Merhabalar,

Kanalım oyle buyuk degıl ve yaklasık 10 bin abonesi ve 3.5 milyon izlenmeye sahip. Kanal youtube tarafından para kazanma secenegı uygun bulunmadı. Ben de bu nedenden dolayı kanalın cok uzerıne dusmuyorum bununla birlikte yine de izlenmesi fena degıl. ( günde 50 bin civarı ) Tabi bu kanalın email adresine de pek bakmıyordum. bu sabah gelen mail ile birden mutlu oldum. Krita diye bir boyama sitesi 35 sn lik videolarını kanalıma koymamı istediler, tamam dedim dönmediler. Bugun tekrar mailleri kontrol ederken spam kısmına yaklasık 4 mail gelmiş. Bunlar da yine aynı sekılde 35-45 sn lik videolarını kanalıma koymalarını istediler. Email adreslerindeki uzantılara baktıgımda gercekten boyle bir uygulama ya da oyunun siteleri. Gelen bazı maillerin resimlerini asagıdaki linklere koydum. Acaba virus mu yoksa gercekten reklam teklifleri mi? sizlerin düşünceleri benim için önemli, ne dusunuyorsunuz ?

ibb.co

bilmiyorum da eğer ciddi olduklatına emin olursan. biraz bütçe ayırıp sosyal medya ajansıyla anlaş. onlar altyapıyı hazırlasın senin için. baktın iyi gidiyor daha profesyonel yoldan yürürsün.

  • buenosdias  (09.09.21 19:46:03)
tr.godaddy.com

itibar etmezdim
  • superb  (09.09.21 19:52:15)
o linktekini sakın indireyim deme. yeni phishing metodu bu. kanalını çalıp bitcoin reklamı yapan bir kanala çeviriyorlar.

  • false pretension  (09.09.21 20:32:48)
sana olacakları söyleyeyim.
karşındakine ve sana bağlı olarak skype, wp görüşmesi olacak ya da olmayacak. sana diyecekler ki "şimdi sana örnekleri atıyoruz incele/beraber inceleyelim nasıl olacak karar verelim"
sana dosyayı iletecekler.
açacaksın.
kanalına (bu en iyi ihtimal) elveda deyip soğuk su içeceksin. üç gün sonra falan saçma salak bir hintçe, urduca, rusça veya lehçe içeriklerle dolmuş olacak göreceksin kanalını.
inditex ya da çalıştığı ajans sana mail attığında o mail dümdüz yazı olmaz ve emin ol spame düşmez.
  • Efoody  (09.09.21 20:50:38 ~ 20:52:16)
Mail Adresleri %99 spam gibi

  • syabk  (10.09.21 01:33:14)