İhtiyara Pc oyun önerisi

Çok sıkıldım son günlerde ne denesem sarmıyor.

Cyberpunk oynadım 2 saat kadar altf4 çekip kaldırdım oyunu. Parasını verdiğimle kaldı. Rtx 3070 var ama kullanamıyorum resmen.

Vr ve direksiyon var. Euro truck sim oynadım sıkıldım. Yarış oynayayım dedim sıkıldım assetto corsa çünkü kötüyüm yarışamıyorum. Boş pistte döne döne nereye kadar.

Rdr2 indirdim hikayeyi dinlerken sıkılıyorum, at sürerken sıkılıyorum. Adam vururken fena değil gerisi sıkıcı.

Surviving Mars oynadım ilk başlarda iyiydi, en zor haritalarda bile hayatta kalmaya başlayınca sıkıldım bıraktım.

Sorun şu ki oyunlar single player ai ile oynayınca sıkıcı geliyor. Multiplayer oynayınca da yaş ilerlemiş artık eskisi gibi değilim hemen öğrenemiyorum refleksler bitik eziliyorum yine sarmıyor.

Ne önerirsiniz?

Bannerlord olabilir. Hikayesi yok (görevleri boşver), girip takır takır adam kesiyorsun sadece. Kılıç, yay ok falan mekanikleri güzel baya. Bi süre sonra sıkıcı oluyor ama oyalar bi 50 saat kafadan.

Hades var, 3070'in hakkını verecek bi oyun değil ama keyifli. Hack n slash.
  • plutongezegendegilmi  (30.08.21 09:57:29)
belki de sorun oyunlarda değil de, sizdedir.
bazen, bana da oluyor; keyşfsizken keyif aldığım şeyler, pek zevk vermemeye başlıyor. böyle durumlarda, bünyeyi zorlamamak lazım illaha keyif almalıyım diye. sevilen uygulamaya biraz ara verdikten sonra zevk yeniden geliyor.
Ya da artık oyunlardan temelli sıkıldınız. onda olabilir.
o zaman rtx 2070 e talibim!
dm'den fiyat yazar mısınız??
  • pangea  (30.08.21 09:58:28)
Sorun bende dostum haklısın ama oyun oynamazsam kafayı yerim sıkıntıdan. Hele hele şu aralar havalar da bozuyor. Kart satılık değil maalesef, oynamadığımda mininge bağlıyorum.

  • bana kedicik derdi  (30.08.21 10:05:49)
gta
saints row
justcause
hades
ryse: son of rome
  • sutlu nescafe  (30.08.21 10:11:14)
Gta tüm serileri seneler evvel bitirdim yaw. Online pek sevmedim. Saints row izledim biraz youtube'dan pek açmadı diğerlerine bakayım.

  • bana kedicik derdi  (30.08.21 10:56:32)
Little Nightmares
Superliminal
SUPERHOT
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Warhammer: Vermintide 2

Ya da belki;
Antichamber, The Talos Principle
  • archmage mahmut  (30.08.21 11:05:26 ~ 11:14:28)
Yazmayı unutmuşum fps sevmiyorum sevsem zaten cs:go atar geçerim.

Dishonored tarzi senaryoda diyalog secmecelerden tiksiniyorum acikcasi. Hic gelemiyorum. Cunku tum hikayeler kofti sonucta. Hikaye derdim olsa dizi izlerim. Gameplay onemli benim icin.

Ryse Son of Rome baya guzel gorunuyor bunu bi deneyeyim ben.
  • bana kedicik derdi  (30.08.21 11:47:24 ~ 12:03:35)
Bana kalırsa 2000lerin başında gözden kaçan bir çok oyun var. Bu işlerin çok içinde değilim ama
Reflexive Entertainment oyunlarına bak derim . Boyutları da düşük. Biraz aramayla ilaçları da bulunabiliyor .

  • Erva  (30.08.21 12:02:06)
Path of exile olabilir.

  • Wakatakakage  (30.08.21 12:14:26)
yaş başını almış gitmişse single player'lara girme.

en iyisi bir ortak bulup multiplayer takılmak.

bir ortak bulup

valheim'e girebilirsin. güzel
Insurgency'e buddy ile girebilirsin
HELLDIVERS'a buddy ile girebilirsin

illa single diyorsan

darkest dungeon güzel
eu4 güzel
  • duyurukullanıcısı  (30.08.21 12:24:03)
Naptin baskan 100 yasinda gibi yazmissin, overwatch tavsiye ederim.

  • bluewhale  (30.08.21 13:11:04)