Kredi Karti ve Miles&Smiles Milleri

selam,

genel olarak THY ve star alliance ile ucuyorum. elite plus uyeligim de var. bunun ustune bir de kredi kartim olsun, harcayim ve harcarken de mil kazanayim diyorum.

turkiye'de bu amac icin en iyi kredi karti hangisidir?

diger ozelliklere hic ihtiyacim yok. taksit falan hayatta kullanmam. hatta kredi bile gerekmez. debit kart seklinde de olabilir.

tesekkurler.

Miles and smiles garanti Bankası
Shop and Miles garanti Bankası
Miles and smiles Finansbank ( bu kart kullanımda olmayabilir).
Şu link güzel olmuş.

gezimingo.com
  • pccopath  (25.08.21 11:26:47 ~ 11:30:29)
Bende de elite üyelik var. En iyisi garanti m&s. statün yüksek olduğu için daha da çok mil verecektir. aşağı yukarı aylık 10 bin civarı harcamaya 6000 civarı mil kazanıyorum, yurtiçi tek yön bilet almak da 3750 mil idi en son. hatta uçak biletini de bu kartla alırsan acayip karlı çıkarsın, 1 tl = 1 mil oluyor çünkü.

  • roket adam  (25.08.21 11:35:21 ~ 11:35:58)
garanti m&s hala en iyisi. bonusflaş ile kampanyaları da takip etmen gerekiyor tabii.

  • spirit crusher  (25.08.21 12:01:29)