[]

Otomobil için 0-100 80-120 gibi hızları ölçebileceğim mobil uygulama var mı

Ücretli ücretsiz fark etmez.
 
milisaniye cinsinden zaman damgası koyan bir kamera uygulaması. time stamp camera diye ararsan ios yada android bir sürü uygulama çıkar.

Başka türlü telefonun gps ile yapacağı hız ölçümü arabanın ölçümünden daha hassas olmaz.
  • srjkvon  (21.08.21 21:30:23) 
araçların göstergeleri coğu zaman doğru ölçmez. genelde %5 civarı fazla gösterir. bu yüzden ilk olarak bir gps ile aracın göstergesini kalibre etmelisin. ardından kamera uygulaması olabilir. telefonun içindeki akselerometreyi kullanan uygulamaların çok doğru çalıştığını düşünmüyorum.


  • orpheus  (22.08.21 02:41:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.