[]

Beyaz eşya nereden alinir

Bilindik markaları en uyguna nasıl alabiliriz? İnternetteki fiyatlarla AVM fiyatları neredeyse aynı. Var mı şuraya git buradan bak dediğiniz yerler?

Markalar klasik Arçelik bosch Beko Grundig. Vs.

Teşekkürler

 
Hiç sevmem ama AVM'de pazarlık yapacaksınız maalesef :/

Birkaç ürün alıyorsanız topluca aldığınız için falan indirim isteyin, bir şeyler yapıyorlar.
  • aguen  (15.08.21 12:49:45) 
genellikle caddelerde sokaklarda oluyor bunların mağazaları. AVM'de 4.000 dedikleri şeyi 3.600'e aldığım oldu bu cadde üstü satış mağazalarından.

"şuraya git burdan bak" diyemiyorum, nerde yaşadığını yazmamışsın ki kardeşim.

biz şurdan alıp memnun kaldık, ankara'daysan işine yarar belki;
www.google.com
  • trajikomix  (15.08.21 13:24:22) 
Yaşadığınız şehrin en ucuz kira isteyeceğini düşündüğünüz avmsine gidin. Biz en ucuz teklifi Gebze Center avmden almıştık. Siemens ve Samsung sahibi aynı idi tüm beyaz eşya tv klima alınca çok inmişti


  • cilekli pasta  (15.08.21 13:24:39) 
www.beyazesyaevimde.com

4 sene önce evlenirken bu sitedeki arçelik ürünlerinin mağazalardan çok daha uygun fiyatlı olduğunu fark ettik. Güvenemeyip Bursa’dan kalkıp İstanbul’a gittik yerinde görelim dedik. Depodan toplu ürün çekiyorlarmış bu yüzden mağazalara göre daha uygunmuş fiyatları. Orada satın aldık, evimize borusan tarafından getirildi ve Arçelik servisi kurulum yaptı.
Şu anki fiyatları bilmiyorum ama o fönem Bursa’daki bayiilerden çok daha iyi fiyatlar verdiler.
Bir bakmanızı öneririm.
  • somethinginthewayshemoves  (15.08.21 14:18:19) 
Arçelik ve Beko kampanyalarını takip edin. Haziran ayında çeyiz kampanyası adıyla buzdolabı, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesini alıp üzerine 2200 lira indirim yaptılar.


  • mahsus mahal  (15.08.21 18:33:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.