trink sat uygulamasını kullanan oldu mu?

Tecrübelerinizi aktarır mısınız

Fiyat aldınız mı?
Piyasa fiyatının 30-40 altına satmak anlamına geliyor.
20 altına koysan zaten satarsın.
  • neymis  (29.07.21 21:59:54)
Aldım. Sahibinden Tok satıcı fiyatının üstünde fiyat verdi. Tabii ki oradan aşağı düşeceğini tahmin ediyorum. İlk elden yorumları duymak istedim

  • abuzer  (29.07.21 22:20:13)
2016 model Polo vardı. Satıp sıfır araba almayı düşünüyordum. Sitelerde ilana koydum 75.000 liraya satılmadı. Yeni arabayı alacağım bayi 65.000 liraya alabileceğini söyledi. Acil elden çıkarmam gerektiği için olur diyerek anlaşmayı yaptık ama 3-4 gün sonra getiririm dedim. Bu esnada fiyat düşürerek hala satmaya çalıştım ama satılmadı. Trink teklifi aldım 72.000 lira dedi, benim için çok iyi bir fiyat ama arabayı görelim dediler. Belirledikleri yere götürdüm, elemanları geldi inceledi fiyat kırarak 70.500 teklif etti. Kabul ettim, noter işlemleri oldu 2 saat içinde para hesabıma geldi.

Daha sonra öğrendiğim kadarıyla o arabayı 1 hafta içinde 69.000 liraya başkasına satmışlar. Ya ilgilenen eleman pek bilmiyordu yüksek fiyat verdi ya da aldıktan sonra başka bir kusurunu gördüler.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (30.07.21 09:21:37)
@ej, YouTube dan iki tane video izledim, çok fazla fiyat kirmiyorlar sanki ya .. senin anlattigin durum da buna uyuyor

  • abuzer  (30.07.21 12:01:51)
Kullandım. Guncelliyim. Arayanlara yardımcı olur belki

1.2 benzinli 2012 75 bg symbl arabama 80.500 teklif yapildi

Triger seti, balata ve diskler, vs bisilerin değişmesi gerektigi soylendi (doğru)

Sağ arka kapıda ve kaputta derin çizikler vardı, boya ve macunsuz gecmeyecek şekilde büyük bir alanda.

Direksiyon hidroligi kaciriyormus.

Tüm bunların üzerine 74 bin teklif edildi. 75 bine sattim
  • abuzer  (03.08.21 13:36:19 ~ 10.08.21 10:31:26)