[]

İngilizcesi iyi olan arkadaşlar, metni doğru mu anlamışım?

i.hizliresim.com

Bu belgelerden en az ikisini göndermem yeterli.

- Ortak bir hesap göstersek, (Üçüncü madde)
- Aynı yerde yaşadığımızı gösteren bir ikâmetgâh belgesi alsak, (Beşinci madde)
- Aynı adrese kesilmiş cep telefonu faturalarımız olsa, (Altıncı madde)

Buradaki şartları karşılıyoruz değil mi?

Üçüncü maddede minimum bir fatura gönderin demiş, aklım biraz karıştı. Ortak hesabımızın faturaları kabul ediliyor mu, yoksa elektrik, doğal gaz, telefon veya internet mi olması lâzım?

 
ortak olabilir de olmayabilir de. dogru anlamissin.


  • baldur2  (29.07.21 15:26:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.