araç kiralamak...

şu anda kurumsal araç kiralama şirketlerinin neredeyse hiç bulunmadığı bir şehirdeyim. yolcu360'da da pek sonuç yok. dolayısıyla google puanı yüksek bir yer tercih edeceğim gibi. ilk araç kiralamam olacak. nelere dikkat etmeliyim?

olası kaza vs durumlarında ne olacağını gösteren bir sözleşmen olsun elinde.

  • reanarchy  (29.07.21 11:30:38)
Arabanın her tarafına dikkatlice bak, gerekirse fotoğraf hatta video çek. Adama gördüğün sıkıntıları not ettir.

Ufak kiralamacıların en sık yaptığı numara hali hazırda olan bir sıkıntıyı alırken tamam kardeşim sorun yok biliyorum demelerine rağmen aracı teslim ederken ben verirken yoktu ayağına yatıp aracı bedava sana tamir ettirmek olabilir.

Yakıtı kontrol et, yarım depo aldıysan yarım depo teslim edeceksin. Göstergenin de fotoğrafını çek aynı şekilde.

Koltuklar, stepne, yangın tüpü, aynalar, marşpiyeller hepsini kontrol et.

Kazasız belasız sürüşler şimdiden.
  • chicha_v2  (29.07.21 11:34:29)
kurumsal bir firmadan kiralamayacaksan hiç kiralama hepsi mafya.

  • sizofren06  (29.07.21 12:09:55)
lokal firmalara ben de bulaşma derim, en yakın kurumsal neredeyse oradan alırdım şahsen.

  • lappuntamento  (29.07.21 12:38:12)
Birçok esnaf Google yorumlarını parayla satın alıyor. Sakın o yorumlara güvenme.

  • robin one persie  (29.07.21 15:04:30)
Sakın bulaşma. İlle de bulaşacaksan arabayı kiralamadan önce her yerinin güzelce fotoğrafını çek. Sigara yanığı, çizik vs. hepsini fotoğrafla.

Kaskosu falan yoktur o yüzden çok dikkatli ol.

Arabayla yola çıkmadan önce etrafta 1 tur at. Gözüne çarpan en ufak olumsuzlukta aracı geri götür. (Klima çalışmaması, motordan ses gelmesi vs.)
  • adwokat  (29.07.21 18:55:15)
sağolun arkadaşlar. tavsiyeleri de göz önüne alarak kurumsal görünen bir firmadan yaptım kiralamayı. şimdilik bir sıkıntı yok gibi.

  • sanat guresi  (31.07.21 16:47:05)