[]

Vücudun Kendiliğinden Morarması

Dostlar selam,

Vücudum kendiliğinden morarıyor. Bunu bazen gözümle görüp fark ediyorum, bazen ise moraran bölgede ki ağrı’ dan fark edip görüyorum. Herhangi bir darbe almadığıma; yüzde bir milyon eminim desem yeridir. Durup dururken nereden çıkıyor bu bölgesel morarmalar ? Üstüne düşüp, doktora görünmeli miyim. Nedir ?

Teşekkürler.

 
Doktora görünmelisin, çok ciddi bir şey çıkabilir. Biz buradan bilemeyiz... geçmişler olsun.


  • 1bir1bir1  (28.07.21 21:48:11) 
Başka semptomlar var mı, önce bir kendini yokla bence. Eger varsa direkt doktor.

Bedendeki morarmalarlarla ilgili, ilka aklıma gelen ilaçlar. Depresyon ilaçları yapaviliyor. Bazen de ek takviyeler. Sonra spor sonucunda bedende morarmalar olabildiğine şahit oldum. Çarpma falan değil, deri altında kan birikiyor. Belirli vitamin eksiklikleri ve alkol de, aşırı alkol tuketimi tabi, bedende morluklara sebep olabiliyor. Bunlardan herhangi biri var mı? Yoksa yine direkt doktor.
  • velvetmorning  (28.07.21 22:10:42) 
@velvetmorning saydıklarınızdan beni ilgilendiren sadece; spor. Düzenli spor hayatım mevcut. Bununla ilgili midir acaba.


  • IxNesquikxI  (28.07.21 22:14:16) 
Çoğunlukla altından pek birşey çıkmıyor ama hematolojiye görünmekte fayda var.


  • vampir akrep  (28.07.21 23:12:22) 
annemin kırmızı kan eksikliği var dalak kanı toplayıp büyüyormuş . tabi bu süreç 20 yıla yayılmış ve çok çok geç farkettik. onun kollarında bacaklarında küçük avuç içi büyüklüğünde morluklar oluyor kendi kendine geçiyor .

kırmızı et yediğinde daha çok oluyor ve ayağında farklı yerler şişiyor hepsi aynı kan hastalığı ile ilgili . hematoloji yazmış vampir akrep bence de bir git tahlillerde sonuç çıkar bir şey varsa .
  • devilone  (29.07.21 14:12:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.