[]

üzerime modem atın

bir süredir superonline ile olan sorunumdan dolayı isyan bayrağını çektim. parasını verip adam gibi modem alcam. şuanki modemin hg253s. hangi modemi tavsiye edersiniz? keenetic kullanan var mı?

not: modemin yanında gpon yok. kablo direkt dışardan geliyor wan'a bağlanıyor.


 
Alsan da calisacak mi?
Turkcell modem sifresini vermiyor kirman lazim.

Turkceli darlayip durursan(btk sikayeti) modemi daha az dandik olan bir modelle degistiriyor.
  • divit  (28.07.21 19:19:12) 
şifreyi kırdım. turkcell bana modemi değişimi teklif etti ama kullanmak istemiyorum modemlerini. tr069 protokolünü kullandıklarından ve dns leak görüldüğünden dolayı güvenli hissetirmiyor.


  • false pretension  (28.07.21 20:06:27) 
keenetic alacaksan ac1200 ve üstü model alman lazım alt modellerinde 5ghz wifi yok


  • nahtoderfahrung  (28.07.21 20:19:15 ~ 20:19:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.