[]

göz kapağı ameliyatı

olan var mı?
dr tavsiyesi, dikkat edilecek noktalar, operasyon sonrası süreç vs ile ilgili bilgi arıyorum.
teşekkürler.


 
bir tanıdığımız yakın zamanda oldu hatta metro ile gitti hastaneye eve de aynen metro ile döndü . yatma vs olmuyor çok basit bir işlem diyorlar .
sanırım 2 gün evde dinlendi 1 aya kalmadan da izler geçti çok memnun .
instagramda kampanya yapan bağcılar tarafında bir estetik hastanesine gitmişti çok da ucuz .
  • devilone  (29.07.21 14:15:37) 
lazer atışlı germeyi sormuyorum yalnız.
baya dikişli kesmeli falan göz doktorlarının yaptığını soruyorum.
ama teşekkür ederim cevap için.
  • jimjim  (29.07.21 14:30:05) 
evet bahsettiğim işlem kesmeli dikmeli üst göz kapağı ameliyatıydı


  • devilone  (29.07.21 15:19:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.