[]

Sabahları mutsuz olmak

Sabahları uyandıktan sonra çok mutsuz oluyorum. Akşam karanlık çökmeye başladığında mutsuzluğum gidiyor. Gün ışığından hoşlanmıyorum, evde perdeler sürekli çekik. Ama karanlıktan da bir yandan korkuyorum. Bu bir psikolojik rahatsızlık mı?
 
Aynen ben de. Depresyon diye düşünüyorum ç


  • Mistyimage  (27.07.21 11:20:01) 
çok başka sebeplerden ötürü terapide karar kıldım. konu hafta sonlarındaki can sıkkınlığına geldi bi seansta. bunun altından hiç beklemediğim şeyler çıktı. biraz eskilere gitsen. benim hayatıma çok etki etmiyordu ama şu an hafta sonlarında eskisi gibi sıkkınlık hissi olmuyor.


  • amuzende  (27.07.21 11:39:09) 
neden bilmiyorum sabahın o çiğ sarı soluk güneş tonunu hiç sevmiyorum, kafam da öğleden sonra ve gece daha çok çalışıyor, sabahlarla daha barışık olsam akademik anlamda daha başarılı olurdum, genelin biyolojik saati ile benimki örtüşmüyor


  • grimavi  (27.07.21 11:43:21) 
muhtemelen yeni doğan gün = sorumluluklar
gece = kimsenin rahatsız etmediği,bir talepte bulunmadığı huzurlu zaman.

  • orpheus  (27.07.21 17:53:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.