[]

Sağır yavruya yuva aranıyor Antalya

Antalya da 3 aylık erkek kediye yuva aranıyor. Bu duyuruyu annem adına açıyorum, iki gözü kapalı halde bulmuş iyileştirmiş tam sokağa geri bırakacakmış ki sağır olduğunu anlamış zaten biri felçli 4 kediye bakıyor ve bu yavruyu ayrı tutuyor diğerleri sıkıntı çıkarıyormuş fazla zamanı kalmadı maddi manevi yetişemiyor malesef. İç dış parazit yapılmış yavru sokakta yapamaz arabalar ezer lütfen yardım edin bir yuva bulalım.

Not: resim ekleyeceğim daha sonra.


 
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com
www.hizliresim.com

Resimler çok amatör ama annem bu kadar halledebilmiş kusura bakmayın :)
  • yue  (26.07.21 21:40:20) 
Kedi çok uysal ısırma tırmalama huyu yok hatta korkak baya resimlerde öyle gözükmemiş onu da ekle dedi. İsteyene video yollayabilirim.


  • yue  (26.07.21 21:49:41) 
özelden ya da buradan iletişim ya da instagram adresinizi verirseniz ufak da olsa bir Antalya ile alakalı instagram sayfam var. Yararı olur mu bilmem ama paylaşabilirim.


  • denizmaniaherif  (27.07.21 12:03:48) 
@denizmaniaherif teşekkürler unutmuşum

İletişim no: 0507 830 44 59
(Annemin numarası)
  • yue  (27.07.21 19:01:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.